Ceník služeb platný od 1.4.2019

Kosmetické ošetření pleti Basic

Zaměřené na vyčištění pórů, odstanění nečistot, regulace tvroby kožního mazu a následné zklidnění pleti

Odlíčení, povrchové očištění pleti, enzymatický peeling, změkčení pleti, vyčištění ultrazvukovou špachtlí, bodové ošetření zapálených míst, zklidňující maska s kaolínem a stříbrem, tonizace, úprava a formování obočí, aktivace, závěrečný denní krém/gel    

Cena: 450,-Kč   45min    

 

Kosmetické ošetření bez masáže

Diagnóza stavu pokožky a následně vhodně zvolené kosmetické ošetření podle stavu pleti.  

Odlíčení, povrchové očištění pleti, diamantová mikrodermabraze nebo jiný druh exfoliace v závislosti na typu a stavu pleti, změkčení pleti, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, čistící maska s kaolínem a stříbrem, tonizace, zapracování aktivátoru Somi, úprava a formování obočí, maska dle potřeby a stavu pleti, tonizace, závěrečná péče - aktivace, oční krém, sérum a závěrečný denní krém.  

Cena 590,-Kč   55min

Kosmetické ošetření s masáží pro citlivou pleť

Kosmetické ošetření zaměřené na suchou a citlivou pleť se sklony k začervenání a popraskaným žilkám. Ošetření dokáže redukovat zarudnutí, pokožku zklidnit a vyživit. Ošetření je včetně úžasné masážní techniky Twin Duo, která zahrnuje obličej, krk a dekolt.

Odlíčení, povrchové očištění pleti, enzymatický peeling, hloubkové čištění pleti, zklidňující maska s kaolínem a stříbrem, tonizace, úprava a formování obočí, zapracování aktivátoru Somi příjemnou crystal technikou, sérum s ceramidy, relaxační masáž, maska Anti- stress, tonizace, aktivace, ošetření očního okolí, sérum a závěrečný krém.

Cena  690,-Kč   80min

 

Kosmetické ošetření Hydro plus

Skvělá péče pro suchou a povadlou pokožku, pleť bude po ošetření viditelně pevnější a svěží, okamžitá výplň jemných vrásek. Jedná se o neinvazivní mezoterapii, kdy dochází k zapracování kyseliny hyaluronové bez jehel.  Doplněno relaxační masáží obličeje, krku a dekoltu.      

Odlíčení, povrchové očištění pleti, diamantová mikrodermabraze nebo jiný druh exfoliace v závislosti na typu a stavu pleti, změkčující gel, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, zklidňující maska s kaolínem a stříbrem, formování a úprava obočí,  zapracování aktivátoru Somi příjemnou crystal technikou, sérum se třemi druhy kyselin hyaluronových, relaxační masáž, tonizace, ošetření očního okolí, hyaluronová maska nebo příjemná  chladivá alginátová maska, závěrečná péče - aktivace, oční krém, hyaluronový krém a hyaluronová kapsle. 

Cena 690,-Kč   80min

Cena 990,-Kč   95min s alginátovou maskou                                                                           
 

Kosmetické ošetření s masáží Anti-age

Vynikající proti vrásková péče s trojitým retinolem v nejvyšší možné koncentraci! Viditelný výsledek v boji s vráskami a ztrátou elasticity pleti. Lipozomálně zapouzdřený Retinol zabraňuje vzniku linek a redukuje již stávající linky a vrásky. Ošetření zároveň chrání pleť před dehydratací a bojuje proti předčasnému stárnutí. Kontury obličeje jsou po ošetření zpevněny a pleť vypadá mladistvě a svěže.        

Odlíčení, povrchové očištění pleti, diamantová mikrodermabraze nebo jiný druh exfoliace v závislosti na typu a stavu pleti, změkčující gel, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, zklidňující maska s kaolínem a stříbrem, tonizace, formování a úprava obočí, zapracování aktivátoru Somi příjemnou crystal technikou, Retinol formula, relaxační masáž, tonizace, Retinol mask, závěrečná péče - aktivace, ošetření očního okolí, sérum a retinolový krém.      

Cena: 690,-Kč   80min

 

Kosmetické ošetření PERFECT AGE

Luxusní ošetření, kde aktivními látkámi jsou kmenové buňky, které se získávají z květů jabloně v době puku 🌸 Díky lipozomům účinné látky pronikají hluboko do spodních vrstev pokožky. Výsledkem je nadherné celkové zpevnění a omlazení pleti. Velmi příjemné a efektivní protivráskové ošetření.  

V ceně : odlíčení, povrchové očištění pleti, enzymatický peeling, změkčující gel, hloubkové čištění pleti, zklidňující maska s kaolínem a stříbrem, formování a úprava obočí, zapracování aktivátoru Somi příjemnou crystal technikou, sérum Line Filler, relaxační masáž, tonizace, ošetření očního okolí, aplikace masky Ageless, závěrečná péče- Somi, sérum, denní krém.

 

 

Cena: 1350,-Kč   90min

 

 

Kosmetické ošetření s aktivním kolagenem

Kolagen poskytuje dlouhotrvající a intenzivní výživu pro pleť. Zabraňuje předčasnému stárnutí pomocí zvlhčení pleti, zpevní struktury pokožky a vyhladí vrásky. Jedinečná fleesová maska s aktivním kolagenem je skvělá pro namáhanou, podrážděnou, suchou nebo dehydratovanou pleť. Efekt je okamžitý a dlouhotrvající. Maska zklidňuje a vyrovnává.  

V ceně : odlíčení, povrchové očištění pleti, enzymatický peeling, změkčující gel, hloubkové čištění pleti, zklidňující maska s kaolínem a stříbrem, formování a úprava obočí, zapracování aktivátoru Somi příjemnou crystal technikou, Collagen sérum, relaxační masáž, tonizace, ošetření očního okolí, aplikace fleesové masky s aktivním collagenem, závěrečná péče- Somi, sérum, denní krém.

 

 

Cena: 1250,-Kč   90min /fleesová maska s aktivním kolagenem

 

Cena: 690,-Kč 75min /kolagenová maska Time release

 

 

Mikromasáž a celkové ošetření očního okolí 

Skvělá relaxační masáž, která oddaluje proces stárnutí, zabraňuje váčkům a kruhům pod očima, zlepšuje průchodnost dutin, působí proti únavě očí a pomáhá uvolnit toxické látky z očního okolí do lymfy. Vhodné též pro muže.

Cena: 330,-Kč   30min

Lash lift - profesionální systém, který zvýrazňuje řasy jejich zdvižením od kořínku a tvaruje je- vytváří přirozenou iluzi prodloužení řas, je vhodná na krátké i dlouhé řasy, nevyžaduje používání řasenky a vydrží 6 až 8 týdnů!!!

Cena: 450,-Kč  včetně barvení řas 75min

Botox na řasy- Velmi účinná profesionální vyživující kůra na řasy, která o 100% zvyšuje objem příroní řasy a to díky jedinečnému složení nízkomolekurální kyseliny hyaluronové, aminokyslelin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitamínu E a dalších. Bez parabenů. Uzdravuje, urychluje růast a výrazně posiluje příradní řasy. 

Cena: 220,-Kč k ošetření/ 350,-Kč samostatně

NOVINKA! Přístrojové ošetření pleti Bipolární radiofrekvence / UNILARGE
Jedná se o neinvazivní šetrnou metodu omlazení pleti, která vede k jejímu vypnutí, redukuje ochablost a již vryté mimické vrásky! Ošetření je ideální pro klienty, u kterých je potřeba skutečně viditelně redukovat stávající vrásky obličeje, krku a dekoltu, aniž by museli podstoupit chirurgický zákrok.
Ošetření radiofrekvencí je příjemné a zcela nebolestivé. Klient cítí v místě ošetření pouze teplo.
Výsledkem ošetření je redukce vrásek, zjemnění mimických rýh a jizviček (po akné), celkové vypnutí, zpevnění a omlazení pokožky.
Skvělé výsledky již po prvním ošetření pleti!

Cena ke kosmetickému ošetření 1min...10,-Kč (doporučeno min 10-15min)

 

Novinka v úpravě a barvení obočí - Brow Henna-přírodní barvy na obočí, které vydrží déle než klasické barvy, ale hlavně obarví nejen chloupky, ale i samotnou pokožku, čímž docílíme dokonale tvarovaného a krásného obočí! A to vše bez použití peroxidu a s delší výdrží než klasické barvy. Brow Henna nabízí celou řadu možností dokonalé úpravy obočí: ombré efekt, stínování, přirozený vzhled a tvarování 😊👍

Cena: 390,-Kč (barvení Brow Hennou včetně precizní úpravy obočí krémovým epilačním voskem Lycon)

 

BARVENÍ OBOČÍ A ŘAS

barvení obočí v rámci kosmetického ošetření 35,-Kč/samostatně 60,-Kč

barvení řas v rámci kosmetického ošetření 45,-Kč/samostatně 60,-Kč

formování a úprava obočí v ceně kosmetického ošetření/samostatně 50,-Kč

 

EPILACE KRÉMOVÝM EPILAČNÍM VOSKEM LYCON

Snadno odstraní chloupky v obličeji i jiných citlivcýh částech těla a to velmi šetrně a komfortně. Odstraní i chloupky tvrdé a krátké od 1mm! Samozřejmě vždy s kořínkem, tak aby epilovaná místa vydržela krásně hladká a růst nových se omezil. 

Cena epilace Lycon platná při kosmetickém ošetření:

Brada/horní ret/nosní dírky/obočí....70,-Kč/ samostatně 120,-Kč

Tváře....90,-Kč/ samostatně 150,-Kč

Výhodné balíčky:

Kombinace (brada, horní ret) 120,-Kč/ samostatně 180,-Kč

Kombinace (horní ret, brada, tváře) 180,-Kč/ samostatně 350,-Kč

Kombinace (horní ret, brada, tváře, boobčí) 230,-Kč/ samostatně 420,-Kč

Podpaží 190,-Kč/ samostatně  280,-Kč

Třísla 250,-Kč/ samostatně  320,-Kč


Ruce po předloktí 180,-Kč/ celé ruce 250,-Kč
Lýtka 260,-Kč
Celé nohy 450,-Kč

 

 

 

 


Líčení 

 

Denní líčení po kosmetickém ošetření                               100,-Kč 
Líčení večerní, společenské a foto make up                       500,-Kč

Líčení svatební                  500,-Kč /nevěsta se zkouškou 1000,-Kč

 

  

 

FOOTLOOGIX pedikúra                                                   449,-Kč   60min (podle stavu)
Vynikající bezskalpelová pedikúra Footlogix, velice šetrná metoda pro dokonalé odstranění ztvrdlé kůže a otlaků, které vydrží déle než při klasické skalpelové pedikúře. Jedinečné kvalitní produkty a profesionální péče o Vaše nohy.

Lakování nehtů při pedikúře:

CND Vinylux -týdenní lak - 60,-Kč

CND Shellac- permanentní lakování s vlastnostmi gelu a s neuvěřitelným leskem.bez porušení nehtu pilováním 290,-Kč


Manikúra:

Manikúra suchá 120,- Kč (s lakováním 200,-Kč)