Ceník služeb

Kosmetické ošetření pleti zaměřené na vyčištění pórů- 45min

Základní kosmetické ošetření zaměřené na vyčištění pórů, odstranění nečistot a mazu          Cena 390,-Kč

Odlíčení, očištění pleti, tonizace, změkčení pleti, vyčištění ultrazvukovou špachtlí, zklidňující maska, aktivace, závěrečný denní krém/gel        

 

Samostatné přístrojové ošetření pleti diamantovou mikrodermabrazí - 45min

Ošetření je vhodné zejména pro:

zjemnění mimických vrásek, vylepšení vzhledu jizviček po akné, pooperačních jizev a strií, redukce pigmentových a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti, zlepšení stavu mastné a aknózní pleti, zatažení pórů, ošetření unavené pleti, regenerace a omlazení. Cena 450,-Kč

Ošetření zahrnuje: odlíčení, očištění pleti, přístrojové ošetření pleti diamantovou mikrodermabrazí, zklidňující masku, tonizaci, aktivaci a závěreční denní krém/gel.

 

Kosmetické ošetření  Derma control - 55 min

Speciální kosmetické ošetření, zaměřené na problematickou pleť se sklony k akné,mastnému odlesku, začervenání a lokálním zápalům.

Pleť bude dokonale vyčištěná, zklidněná a hydratovaná.       Cena 550,-Kč

Odlíčení, očištění pleti, diamantová mikrodermabraze nebo jiný druh exfoliace v závislosti na typu a stavu pleti, úprava obočí, barvení  řas, obočí, depilace obličeje-podle přání klienta, čištění ultrazvukovou špachtlí, zklidňující protizánětlivá maska, tonizace, hydratační sérum, maska, oční krém a závěrečný denní krém.                                                  
 

Kosmetické ošetření Basic- 55 min

Diagnóza stavu pokožky a následně vhodně zvolené kosmetické ošetření podle stavu pleti.  Cena 590,-Kč

Odlíčení, očištění pleti, diamantová mikrodermabraze nebo jiný druh exfoliace v závislosti na typu a stavu pleti, tonizace, úprava obočí, barvení obočí a řas, epilace obličeje-podle přání, změkčení pleti, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, čistící maska, sérum, maska-podle potřeby a stavu pleti, závěrečné sérum, aktivace, oční krém, aktivace a závěrečný denní krém.  

 

Kompletní kosmetické ošetření včetně masáže - 80 min

Dokonalá péče, která zahrnuje vhodně zvolené kosmetické ošetření podle stavu pleti, vyčištění pleti, odstranění odumřelých buněk, úžasnou masáž  pro uvolnění mimických vrásek a celkovou pohodu, přístrojové zapracování séra.        Cena 690,-Kč

Odlíčení, očištění pleti, diamantová mikrodermabraze nebo jiný druh exfoliace v závislosti na typu a stavu pleti, tonizace, úprava obočí, barvení obočí a řas, epilace obličeje-podle přání, změkčení pleti, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, zklidňující maska, masáž, sérum, maska-podle potřeb pleti, závěrečné sérum, oční krém, aktivace a závěrečný denní krém.           

 

Kompletní kosmetické ošetření nové řady Skin Control - 80 min

Kosmetické ošetření zaměřené na suchou a citlivou pleť se sklony k začervenání a popraskaným žilkám. Ošetření dokáže redukovat zarudnutí, pokožku zklidnit a vyživit. Ošetření je včetně úžasné masážní techniky Twin Duo, která zahrnuje obličej, krk a dekolt.

Cena  790,-Kč

Odlíčení, povrchové očištění pleti, jemný enzymatický peeling, tonizace, dle přání úprava a barvení obočí, barvení řas, epilace, hloubkové čištění pletii, zklidňující maska, somi- zapracování crystal technique, sérum s ceramidy, masáž, maska Anti- stress, ošetření očního okolí, závěrečný krém.

  

Kosmetické ošetření Hydro plus - 80 min

Skvělá péče pro suchou a povadlou pokožku, pleť bude po ošetření viditelně pevnější a svěží, okamžitá výplň jemných vrásek. Jedná se o neinvazivní mezoterapii, kdy dochází k zapracování kyseliny hyaluronové bez jehel.  Doplněno relaxační masáží obličeje, krku a dekoltu.          Cena 890,-Kč

Odlíčení, očištění pleti, diamantová mikrodermabraze nebo jiný druh exfoliace v závislosti na typu a stavu pleti, tonizace, úprava obočí, barvení řas, obočí, epilace obličeje-podle přání, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, zklidňující maska, aktivace, sérum, masáž, ošetření očního okolí, hyaluronová maska, závěrečná péče, - aktivace, oční krém, hyaluronový krém a hyaluronová kapsle.                                                                              
 

Kosmetické ošetření Triple A - 80min

Vynikající proti vrásková péče s trojitým retinolem v nejvyšší možné koncentraci! Viditelný výsledek v boji s vráskami a ztrátou elasticity pleti. Lipozomálně zapouzdřený Retinol zabraňuje vzniku linek a redukuje již stávající linky a vrásky. Ošetření zároveň chrání pleť před dehydratací a bojuje proti předčasnému stárnutí. Kontury obličeje jsou po ošetření zpevněny a pleť vypadá mladistvě a svěže.        Cena 890,- Kč

Odlíčení, očištění pleti, diamantová mikrodermabraze nebo jiný druh exfoliace v závislosti na typu a stavu pleti, tonizace, úprava obočí, barvení řas, obočí, epilace obličeje-podle přání, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, zklidňující maska, aktivace, Retinol formula, masáž, sérum, Retinol mask, závěrečná péče, - aktivace, ošetření očního okolí, retinolový krém.      

 

Kosmetické ošetření SEE CHANGE-80min

Ošetření, které využívá blahodárného účinku mořských řas- jejich účinky jsou legendární, jsou bohaté na vysoce koncentrované minerály, dokáží pokožku zklidnit, zvýšit její regeneraci a intenzivně hydratovat.
Přijďte si vychutnat relax a pohodu při úžasném ošetření, které se ideálně hodí pro nadcházející letní období. Pro viditelně mladší pleť!
Vhodné pro každý typ pleti, včetně pánského ošetření.    Cena 890,-Kč

V ceně: odlíčení, povrchové očištění pleti, peeling ( dle stavu pleti diamantová mikrodermabraze či jiný druh exfoliace), tonizace, úprava obočí, barvení obočí řas, epilace obličeje dle přání, čištění pleti ultrazvukem, zklidňující maska, sérum V-contour, ošetření očního okolí a rtů, maska Aloe vera, masáž, závěreční denní krém.

 

Ošetření francouzskou profesionální kosmetickou značkou Bernard Cassiere. Její jedinečná řada Citron-máta, skvělé pro smíšenou až mastnou pleť se sklony k akné.

Vynikající ošetření zaměřené na absorpci a redukci nadbytečného kožního mazu. Po ošetření je pleť vyčištěná, nedokonalosti jsou redukovány, pleť je krásně projasněná a vláčná. 60min bez masáže 690,-Kč, 80min včetně masáže 890,-Kč

Ošetření zahrnuje :odlíčení, očištění pleti, diamantová mikrodermabraze nebo jiný druh exfoliace v závislosti na typu a stavu pleti, změkčující gel, čištění ultrazvukovou špachtlí, s.o.s vodu, specifickou masáž, čistící ampuli, masku, matující sérum a fluid.

                               

Kosmetické ošetření SKIN RESULTS - 80 min

Jedinečné kosmetické ošetření zaměřené na eliminaci vrásek, zjemnění rozšířených pórů a celkové rozjasnění pleti, výsledek viditelný již po prvním ošetření!
Peeling s AHA ovocnými kyselinami (Alpha Hydroxy Acids) je vhodný i pro citlivou pokožku. Skvěle si poradí s pigmentovými skvrnami, jemnými i hlubšími vráskami, nečistou a šupinatou pletí., výsledek je viditelný již po prvním ošetření.  Různá síla a kombinace ovocných kyselin zabezpečí individuální aplikaci podle stavu pleti tak, aby byly dosaženy co nejlepší výsledky.          Cena 890,-Kč  


Odlíčení, očištění pleti, úprava obočí, barvení řas a obočí, aplikace ovocných kyselin, vyrovnání pH, masáž, tonizace, aktivace, vhodně zvolená maska+sérum přístrojově zapracované, ošetření očního okolí, vhodně zvolený krém.                                                                                          

 

Samostatné ošetření SKIN RESULTS ve 3 až 5 po sobě následujících kúrách

Vynikající péče, vyhlazuje jizvičky, vrásky, působí na rozšířené póry, zlepšuje stavy po akné, redukuje pigmentové skvrny a barevné nepravidelnosti. Při platbě předem tří a více ošetření je cena za jedno ošetření zvýhodněna  690,-Kč
 

Mikromasáž a celkové ošetření očního okolí - 45-60 min

Skvělá relaxační masáž, která oddaluje proces stárnutí, zabraňuje váčkům a kruhům pod očima, zlepšuje průchodnost dutin, působí proti únavě očí a pomáhá uvolnit toxické látky z očního okolí do lymfy. Vhodné též pro muže. Cena: 330,-Kč, každá 5.návštěva zdarma!!!

 

Úprava obočí                        50,-Kč
Barvení                                  60,-Kč
Barvení řas                            60,-Kč

Horká novinka v úpravě a barvení obočí - Brow Henna-přírodní barvy na obočí, které vydrží déle než klasické barvy, ale hlavně obarví nejen chloupky, ale i samotnou pokožku, čímž docílíme dokonale tvarovaného a krásného obočí! A to vše bez použití peroxidu a s delší výdrží než klasické barvy. Brow Henna nabízí celou řadu možností dokonalé úpravy obočí: ombré efekt, stínování, přirozený vzhled a tvarování 😊👍

Cena: 390,-Kč (barvení Brow Hennou včetně precizní úpravy obočí krémovým epilačním voskem Lycon)

Trvalá na řasy Sexy Lashes - profesionální systém, který zvýrazňuje řasy jejich zdvyžením od kořínku a tvaruje je- vytváří přirozenou iluzi prodloužení řas, je vhodná na krátké i dlouhé řasy, nevyžaduje používání řasenky a vydrží 6 až 8 týdnů!!!

Cena: 450,-Kč........AKCE 390,-Kč

 

Epilace teplým voskem nebo cukrovou pastou

Horní ret                              60,-Kč
Brada                                  70,-Kč
Obě ruce předloktí od          160,-Kč
Obě ruce celé od                220,-Kč
Nohy lýtka                          250,-Kč
Nohy celé                           350,-Kč
Záda dle rozsahu od            250,-KčEpilace Lycon krémové vosky, vhodné i pro citlivou pokožku

Snadno odstraní chloupky v obličeji i jiných citlivých částech těla velmi šetrně a komfortně a to i chloupky tvrdé a krátké od 1mm! Samozřejmě vždy s kořínkem, tak aby epilovaná místa vydržela krásně hladká a růst nových se omezil.

Cena epilace Lycon platná při kosmetickém ošetření:
Brada/horní ret/nosní dírky/obočí/tváře 70,-Kc

Podpaží/třísla 270,-Kč
Kombinace (brada+horní ret) 120,-Kč
Kombinace (horní ret+obočí,+brada) 180,-Kč

Ceny samostatných epilací Lycon:
Horní ret/brada/nosní dírky 120,-Kč
Obočí 150,-Kč
Obočí+horní ret 230,-Kč
Tváře 150,-Kč
Celý obličej 400,-Kč
Třísla 300,-Kč

Podpaží 280,-Kč
Paže 300,-Kč
Lýtka 350,-Kč
Celé nohy 550,-Kč