NOVINKA! Přístrojové ošetření pleti Bipolární radiofrekvence / UNILARGE
Jedná se o neinvazivní šetrnou metodu omlazení pleti, která vede k jejímu vypnutí, redukuje ochablost a již vryté mimické vrásky! Ošetření je ideální pro klienty, u kterých je potřeba skutečně viditelně redukovat stávající vrásky obličeje, krku a dekoltu, aniž by museli podstoupit chirurgický zákrok.
Ošetření radiofrekvencí je příjemné a zcela nebolestivé. Klient cítí v místě ošetření pouze teplo.
Výsledkem ošetření je redukce vrásek, zjemnění mimických rýh a jizviček (po akné), celkové vypnutí, zpevnění a omlazení pokožky.
Skvělé výsledky již po prvním ošetření pleti!

 

 

Cena ošetření:
kompletní lifting obličeje a dekoltu: 90min…………….990,-Kč
15min ……….190,-Kč navíc ke kosmetickému ošetření pleti

 

 

Fotka uživatele Studio Vizáž Plzeň.

 

 

 

Brow Henna

 

Horká novinka v úpravě a tvarování obočí je tu 🔔🔔🔔
Brow Henna-přírodní barvy na obočí:
🌸vydrží déle než klasické barvy
🌸obarví nejen chloupky, ale i samotnou pokožku, čímž docílíme dokonale tvarovaného a krásného obočí
🌸bez použití peroxidu a s delší výdrží než klasické barvy 😊

Brow Henna nabízí celou řadu možností dokonalé úpravy obočí: ombré efekt, stínování, přirozený vzhled a tvarování

Cena: 390,-Kč(barvení Brow Henna včetně precizní úpravy krémovým epilačním voskem Lycon)


 

Luxusní krémové vosky Lycon

LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards 2014 a 2015 v kategorii epilačních přípravků. LYCON má věrné fanoušky mezi celebritami jako Victoria Beckham či Sienna Miller- nyní je možné tuto úžasnou metodu vyzkoušet i u nás!

Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během epilace. Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od délky 1mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky! Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné!

 

NOVINKA-CND Shellac™ -permanentní lakování

CND Shellac™ přináší nedostižnou trvanlivost 14+dní, krásný lesk pro Vaše nehty, nádherné barvy, snadnou a rychlou aplikaci bez poškození přírodního nehtu.
CND Shellac™ je tou správnou volbou pro klientky, které chtějí mít své přírodní nehty krásné a skvěle upravené, ale bez poškození vlastního nehtu pilováním či broušením. Shellac se nanáší v tenké vrstvě podobně jako lak, ale odolný je jako gel. V CND™ LED lampě je vytvrzený během minutky. Odstraňuje se bez pilování v pouhých 5-10 minutách, po odstranění není nehet poškozený jako v případě nehtové modeláže, kde dochází ke zbroušení svrchní vrstvy vlastního nehtu.    

-vhodný pro manikúru i pedikúru

Cena: 390,-Kč

 

Trvalá na řasy Sexy Lashes-nová technologie úparvy a tvarovnání řas

Mít stále upravené řasy bez použití řasenky? Celé léto..... u vody, ve vodě, dokonce i ráno po probuzení?
Jasně, že to jde! Trvalá na řasy Sexy Lashes - profesionální systém, který zvýrazňuje řasy jejich zdvižením od kořínku a tvaruje je- vytváří přirozenou iluzi prodloužení řas, je vhodná na krátké i dlouhé řasy, nevyžaduje používání řasenky a vydrží 6 až 8 týdnů!!!

Cena: 450,-Kč........AKCE 390,-Kč

 

 NOVINKA!!!
Péče rozšířena o nový přístroj-diamantová mikrodermabraze-od 24.4.2017 bude zdarma součástí každého kompletního ošetření pleti (volba exfoliace v závislosti na typu a stavu pleti).
Jedná se o velmi jemné přístrojové ošetření pleti. Účinně vyhlazuje vrásky, redukuje rozšířené póry, zlepšuje stavy jizviček po akné, neštovicích, redukuje pigmentové skvrny a celkově barevně sjednocuje pleť. Již po první ošetření získá pokožka mladiství a svěží vzhled. Diamantová mikrodermabraze se pyšní vynikajícími estetickými výsledky a je velmi oblíbená.

Ošetření je vhodné zejména pro:

zjemnění mimických vrásek, vylepšení vzhledu jizviček po akné, pooperačních jizev a strií, redukce pigmentových a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti, zlepšení stavu mastné a aknózní pleti, zatažení pórů, ošetření unavené pleti, regenerace a omlazení.

 

Nové laky CND-weekly Polish 

Nádherné barvičky, rychlá aplikace, dlouhá odolnost ..... to jsou nové laky Vinylux od značky CND.
Barvy, které ladí s odstíny CND Shellac, ať už pro použití na prsty na nohou či pro manikúru.
Díky použití ProLight technologie, kdy působení denního světla prodlužuje trvanlivost a tím zvyšuje odolnost vrchní vrstvy laku.