Photo Dynamic Therapy

Jedná se o led světelnou terapii. Jak funguje....Světelný paprsek penetruje/proniká/ hluboko do kůže, podle vhodně zvoleného typu světla a jeho vlnové délky má úžasné nejen omlazující, hojivé a dezinfekční účinky, ale dále pomáhá při:
akné, ucpané a rozšířené póry, zanícené akné
začervenání pleti
podporuje tvorbu kolagenu
redukuje nežádoucí pigment
má antibakteriální a protizánětlivé účinky
pomáhá při hojení tkání
odstraňuje vrásky a celkově omlazuje pleť
velmi efektivně působí na unavený obličej, pleť vypadá svěže
zvyšuje účinnosti sér, masek, atd.

Kosmetické ošetření PERFECT AGE

Luxusní ošetření, kde aktivními látkámi jsou kmenové buňky, které se získávají z květů jabloně v době puku 🌸 Díky lipozomům účinné látky pronikají hluboko do spodních vrstev pokožky. Výsledkem je nadherné celkové zpevnění a omlazení pleti. Velmi příjemné a efektivní protivráskové ošetření.  

V ceně : odlíčení, povrchové očištění pleti, enzymatický peeling, změkčující gel, hloubkové čištění pleti, zklidňující maska s kaolínem a stříbrem, formování a úprava obočí, zapracování aktivátoru Somi příjemnou crystal technikou, sérum Line Filler, relaxační masáž, tonizace, ošetření očního okolí, aplikace masky Ageless, závěrečná péče- Somi, sérum, denní krém.

 

 

Cena: 1350,-Kč   90min

 

 

 

 

NOVINKA! Přístrojové ošetření pleti Bipolární radiofrekvence / UNILARGE
Jedná se o neinvazivní šetrnou metodu omlazení pleti, která vede k jejímu vypnutí, redukuje ochablost a již vryté mimické vrásky! Ošetření je ideální pro klienty, u kterých je potřeba skutečně viditelně redukovat stávající vrásky obličeje, krku a dekoltu, aniž by museli podstoupit chirurgický zákrok.
Ošetření radiofrekvencí je příjemné a zcela nebolestivé. Klient cítí v místě ošetření pouze teplo.
Výsledkem ošetření je redukce vrásek, zjemnění mimických rýh a jizviček (po akné), celkové vypnutí, zpevnění a omlazení pokožky.
Skvělé výsledky již po prvním ošetření pleti!

 

 

Cena ke kosmetickému ošetření 1min...10,-Kč (doporučeno min 10-15min)

 

 

 

Fotka uživatele Studio Vizáž Plzeň.

 

Brow Henna

 

Horká novinka v úpravě a tvarování obočí je tu 🔔🔔🔔
Brow Henna-přírodní barvy na obočí:
🌸vydrží déle než klasické barvy
🌸obarví nejen chloupky, ale i samotnou pokožku, čímž docílíme dokonale tvarovaného a krásného obočí
🌸bez použití peroxidu a s delší výdrží než klasické barvy 😊

Brow Henna nabízí celou řadu možností dokonalé úpravy obočí: ombré efekt, stínování, přirozený vzhled a tvarování

Cena: 390,-Kč(barvení Brow Henna včetně precizní úpravy krémovým epilačním voskem Lycon)


 

Luxusní krémové vosky Lycon

LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards 2014 a 2015 v kategorii epilačních přípravků. LYCON má věrné fanoušky mezi celebritami jako Victoria Beckham či Sienna Miller- nyní je možné tuto úžasnou metodu vyzkoušet i u nás!

Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během epilace. Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od délky 1mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky! Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné!

 

NOVINKA-CND Shellac™ -permanentní lakování

CND Shellac™ přináší nedostižnou trvanlivost 14+dní, krásný lesk pro Vaše nehty, nádherné barvy, snadnou a rychlou aplikaci bez poškození přírodního nehtu.
CND Shellac™ je tou správnou volbou pro klientky, které chtějí mít své přírodní nehty krásné a skvěle upravené, ale bez poškození vlastního nehtu pilováním či broušením. Shellac se nanáší v tenké vrstvě podobně jako lak, ale odolný je jako gel. V CND™ LED lampě je vytvrzený během minutky. Odstraňuje se bez pilování v pouhých 5-10 minutách, po odstranění není nehet poškozený jako v případě nehtové modeláže, kde dochází ke zbroušení svrchní vrstvy vlastního nehtu.    

-vhodný pro manikúru i pedikúru

Cena: 390,-Kč

 

Trvalá na řasy Sexy Lashes-nová technologie úparvy a tvarovnání řas

Mít stále upravené řasy bez použití řasenky? Celé léto..... u vody, ve vodě, dokonce i ráno po probuzení?
Jasně, že to jde! Trvalá na řasy Sexy Lashes - profesionální systém, který zvýrazňuje řasy jejich zdvižením od kořínku a tvaruje je- vytváří přirozenou iluzi prodloužení řas, je vhodná na krátké i dlouhé řasy, nevyžaduje používání řasenky a vydrží 6 až 8 týdnů!!!

Cena: 450,-Kč